مهمترین اهداف زندگی که شما را به یک فرد بهتر تبدیل می کند

 آیا تا بحال با خودتان فکر کردید که اهداف زندگی شما چیست؟ بعضی از ما می توانیم آنها را ازدر ذهن خود حساب کنیم،. مرتب تر بودن، هر روز تمرین کردن و شروع یک تجارت می تواند اهداف زندگی و رویاهای بزرگ و تغییرناپذیری بوجود آورد که سالهامیتوانیم آنهارا دنبال کنیم.. آنها می توانند انگیزه فوق العاده ای برایتان بوجود بیاورند ، خصوصاً اگر شما بی وقفه نسبت به آنها عمل می کنید.

برخی اهداف کوچک زندگی وجود دارد که می توانید برای خود تعیین کنید و به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید ، منظور ما این است که نسخه ای بهتر، شادتر و مثبت تر از خودتان باشید. بهترین نسخه شما که احتمالاً می توانید باشید! خوب به نظر می رسد ، درست است؟

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اهدافتان را سخت و پیچیده نکنید و و همیشه به آنها عمل کنید و ببینید تا کجا می توانید پیش بروید.حال شما آماده هستید که بهترین نسخه ممکن از خود باشید؟

هدف مهم شماره ۱:

سلامت جسمی خود را بهبود ببخشید

این هدف را روی مشعل قرار ندهید. اگر در حال تمرین هستید ،بیشتر تمرین کنید. هر روز زمانی را به سلامتی خود اختصاص دهید،می توانید به طور متناوب ورزش کنید و پیاده روی کنید یا در کلاس ها و فعالیت هایی ثبت نام می کنید که باعث شادی شما می شوند. عرق کردن نه تنها به بدن شما کمک می کند تا به حداکثر عملکرد بدنی خود برسد ، بلکه از نظر ذهنی مهارت بیشتری خواهید داشت – بیش از حد که تصور می کنید.

 

هدف مهم شماره ۲ :

از آنچه می خورید آگاه باشید

بیایید صادقانه بگوییم ، لذت بردن از پیتزا ، بستنی ، سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی های گازدار باعث نمی شود شما یک شخص بد باشید. اما می تواند بر سلامتی شما تأثیر بسزایی بگذارد. بعضی روزها فقط می خواهید بگویید “چرا که نه؟”. و از زندگی خود لذت ببرید ، که کاملا خوب است. اما شما باید هدفی در زندگی خود ایجاد کنید تا بیشتر از آنچه می خورید آگاه باشید. بیاموزید که از کجا می آید ، درون آن چیست و اگر اخلاقی و سازگار با محیط زیست است. این به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید و تغییری در دنیای اطراف خود ایجاد کنید.

 

شماره هدف ۳:

هر روز بنویسید

چقدر خوب است ، وقتی پیر و فرتوت هستید ، بنشینید و خاطرات روزهای بیست ، سی و بیشتر از آن را بخوانید. افکار و ترسهایی که شما را آزار داده است. اشتباهاتی که کردی استرسی که داشتید که اکنون خیلی بد به نظر نمی رسد؟

نه تنها این ، تأمل در ورودی ژورنالی که یک ماه ، هفته یا حتی یک روز پیش عصبانی شده اید می تواند به شما کمک کند تا دیدگاهی را به احساسی که دارید اضافه کنید و به شما کمک می کند تا سرتان را به بازی جلب کند. نوت بوک Make It Happen اندازه و طرح مناسبی برای مجله روزانه شماست ، هر کجا که بروید می توانید آن را با خود داشته باشید و فضای کافی برای تمام افکار شما را در ذهن خود جای داده است. اگر این کار را هر روز عادت کنید ، خود را منظم تر ، ساختار یافته تر می بینید و احتمال اینکه چیزها را فراموش کنید کمتر است.

 

 شماره ۴ هدف:

از سلامت روان خود مراقبت کنید

چه در دوره های ذهن آگاهی شرکت کنیدد ، چه در برخی از مشاوره های آنلاین شرکت کنید ، یا فقط سعی کنید با خود مهربان باشید ، مراقبت از سلامت روان شما هیچ مشکلی ندارد. درست مثل سلامتی جسمی ، اگر همگام با آن نباشید ، سلامت روانی شما نیز می تواند رو به وخامت بگذارد ، و حتی اگر فکر نکنید مسئله خاصی دارید که به ذهنتان خطور می کند ، به دست آوردن یک توضیح واضح است ذهن خود را بپذیرید و یک تفکر متعادل را بپذیرید.

 

شماره ۵ هدف:

به افراد دیگر کمک کنید

سعی کنید وظیفه خود قرار دهید و به دیگران کمک کنید. خیلی راحت می توان وقتی شخصی در مقابل شما روی لوله ایستاد ، قلاب سنگ کرد ، گردشگران را از مسیر خارج کرد و به طور کلی هنگام کمک به دیدن شخصی که به کمک کیسه ها ، چمدان ها یا دستورالعمل ها کمک می کند ، ناسازگار است. بعضی اوقات زندگی پرمشغله مانع می شود. خواه یک دوست باشد یا یک غریبه ، اگر سعی کنید هدف خود را اختصاص دادن کمک به دیگران قرار دهید ، متوجه خواهید شد که در خود بسیار خوشحال و مثبت هستید.

مثلاً روز دیگر ، من به زن مسنی با کیف های مواد غذایی اش کمک کردم. او به من پاداش داد با کلمات مهربانانه ،احساس کردم فوراً روحیه ام بالا رفته و تصمیم گرفتم این احساس را منتقل کنم.

 

شماره هدف ۶:

یک ماه پس انداز کنید

حداقل برای یک ماه ، پولی را که دارید پس انداز کنید و تا حد ممکن کم هزینه کنید. زندگی با بودجه اندک ممکن است کمی OTT به نظر برسد ، به خصوص اگر درآمد کافی برای تأمین هزینه های تجملاتی داشته باشید ، اما به شما قوانینی در مورد سلامت مالی را یاد می دهد ، به شما کمک می کند تا تخم مرغ لانه را سریعتر بسازید و به شما کمک می کند پیگیری کنید در واقع پول دارید

ما برنامه ریزی Getting Stuff Done را برای کمک به شما در این زمینه طراحی کردیم ، یک بخش کامل برای ردیابی هزینه های روزانه شما وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که با هدف پس انداز ماهانه خود در مسیر هستید!

شماره هدف ۷:
هفته ای یک چیز جدید امتحان کنید

هر هفته ، یک چیز جدید را امتحان کنید. خواه یک غذای جدید باشد ، هم یک تجربه جدید یا یک مهارت جدید. تا وقتی چیزی را امتحان نکردید به خود نگویید که دوست ندارید. همه چیز را امتحان کنید ، بیشتر اوقات بله بگویید ، و افق دید خود را گسترش دهید. اگر فکر خود را به روی آنها باز کنید ، از اینکه چه کارهایی می توانید انجام دهید شگفت زده خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.