عید تا کنکور

تقریباً کنکور ۹۹ داره آخرین نفس‌هاش رو میکشه و به ماه های آخرش رسیده، همه در تلاش هستند تا جواب زحمات چندین سالشون رو تو یه نصف روز بگیرند.

زمستون و بی‌برگی درخت‌ جای خودش رو به سبزی و شکوفه‌های بهاری میده… بهار پیش روت میتونه دوران شکوفایی تو باشه، بهاری با طعم تلاش و هدف!

تا اینجا که همه تلاششون رو کردن، حالا یکی از اول با برنامه پیش رفته و اون انتظاری که از خودش داشته رو برآورده کرده. بعضی های دیگه هم اونطور که باید میخوندن تلاش نکردن و وقت نزاشتن. اما لطفاً اگر جزو هر کدوم از این دسته ها هستی همه چیز رو بزار کنار و با یه دید باز به این ۱۵ و ۱۶ روز عید نگاه کن. ایامی که میتونه برای شما یه سکوی پرتاب فوق‌العاده باشه.

اصلا مهم نیست در چه حدی خوندی.. چیا رو تموم کردی.. کدوم درس ها ضعیفی یا هر چیز دیگه، چیزی که هستش اینه که میشه تو این دو هفته خیلی از معادلات رو عوض کرد. میشه کاری کرد که شرایط به نفع تو پیش بره. فکر نمی‌کنم یک سال رفتن به خونه عمه و دایی و خاله رو فاکتور بگیری اتفاق خاصی بیفته.
عید امسال سکوی پرتاب تو میتونه باشه!

امسال عید یه فرق خاصی برای تو داره، تو داری برای آیندت تلاش میکنی و میخوای زندگی آیندت رو با دستای خودت بسازی. این زمان بهترین فرصت برای جبران و جلو زدن از رقبا هست. به هیچ عنوان نباید این فرصت رو از دست بدی!

مطمئنم کسایی که واقعا برای هدفشون ارزش قائلن آیندشون رو با خوشی های لحظه‌ای عوض نمیکنن…

حواستون باشه که چی رو دارید پای چه چیزی میزارید. برای رسیدن به آینده روشن باید بهایی بپردازید، بهایی از جنس تلاش و کوشش، بهایی از جنس گذشتن از تفریحات و خوشی‌های لحظه‌ای…

فرصت طلایی پیش روت به تو این توان رو میده که استارت یه دوره مطالعاتی ۳ ماهه رو از عید بزنی و به امید خدا یه رشته تاپ تو یه دانشگاه تاپ قبول شی.

الان که داری این متن رو میخونی امیدوارم به درک درستی رسیده باشی که تو حساس ترین برهه مطالعاتی برای کنکور هستی و میتونی کل ماجرا رو به نفع خودت عوض کنی و پایانی که برای خودت دلچسب هستش رو به سناریو کنکورت اضافه کنی.

طوری عمل کن که بعد کنکور حسرت این روزای طلایی رو نخوری! خوشحال می‌شیم سال بعد به عنوان یک دانشجوی پزشکی، مهندسی و حقوق به سایت ما سر بزنید و برای ما کامنت بزارید که (من تونستم)… ما ایمان دارم که میتونید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.