بهترین منابع کنکور برای رشته تجربی

امروز می خوایم در یک پست کامل و خلاصه به معرفی بهترین منابع موجود در بازار برای رشته ی تجربی بپردازیم.

مهم ترین نکته در انتخاب منابع تستی و آموزشی ، انتخاب منبعی است که متناسب با سطح شما باشد و هم چنین نوع متن اون کتاب حتی فونت نوشته ها باید به دل شما بشینه و از خواندن کتاب لذت ببری. به خاطر همین موضوع انتخاب منبع یک موضوع کاملا شخصیه مثل استفاده از مسواک می مونه! ولی به طور کلی تو این پست می خوایم بهترین کتاب های بازار رو معرفی کنیم ولی انتخاب بین این منابع باز به سطح شما بر می گرده . بنا بر این اگر در انتخاب منبع وسواس خاصی دارید و سطح خودتون رو دقیق نمی شناسید حتما در مشاوره ی انتخاب منابع وب سایت ثبت نام کنید تا متناسب با سطح شما منابع مورد نیازتون رو بهتون پیشنهاد بدیم.خوب بریم سراغ منابع کنکور تجربی:

از درس زیست شناسی شروع می کنیم :

منابع خوب تستی عبارتند از:

-بانک تست تخته سیاه

-بانک تست گاج(کتابی که جدید زده و هر سه پایرو داخلش داره اونم با سبک جدید .البته استفاده از این کتاب پروتوکل های خاصی داره که باید تو بازه ی خاصی زده بشه ، بچه هایی که تو مشاوره های سایت ثبت نام کردند و مشاوره بهشون می دم می دونن چی می گم…..مگه نه؟؟؟؟؟؟)

-بنفش قلم چی

البته بچه هایی که مشاوره کنکور رو پیش ما ثبت نام کردن و ما به صورت آنلاین و تلفنی بهشون مشاوره می دیم ، می دونن یه سری از منابع خاص زیست برای آموزش با روشی خاص استفاده می کنیم که واقعا منفجر می کنه…………..این رمز بچه های کنکور منیه………….

درس فیزیک :

-کتاب سفید گاج (هم پایه و هم پیش برای بچه هایی که فیزیک رو نیاز به درسنامه و آموزش دارن و سطح متوسطی در فیزیک دارن)

-بانک تست نشر الگو(هم پایه و هم پیش برای بچه هایی که زیاد نیاز به آموزش ندارن و فیزیک رو مفهومی فهمیدن و دنبال یک آموزش مفهومی و خلاصه با تست های نو هستند و سطح خوبی تو فیزیک دارن)

درس ریاضی :

-بانک تست تخته سیاه(هم برای آموزش و هم برای تست خوبه)

-مهرو ماه (برای تست مخصوصا سوالات سراسری خوبه)

خیلی سبز(کتابی با سطح تقریبا بالا و تست های نو با درسنامه هایی خلاصه و مفهومی برای بچه هایی که دنبال تست نو تو ریاضی می گردن و می خوان بالاتر از معمولی کار کنن ولی استفاده تنها از این کتاب پیشنهاد نمی شه)

-گاج سفید(مخصوصا برای پیش فوق العادست با یه درسنامه خوب و سطح بندی تست ها ، میشه نمره ی خوبی به این کتاب برای رسیدن به تسلط تو ریاضی داد)

عمومی ها

درس ادبیات :

ادبیات رو طبق برنامه ریزی کنکور منی به شکل تیکه تیکه می خونیم حالا یعنی چی؟ یعنی این که قرابت جدا ، لغت و املا جدا ، زبان فارسی جدا و آرایه جدا

قرابت هامون سبطی(البته این از راز های بچه های کنکور منه.البته استفاده از این کتاب ویژه روش خاصی داره که حتما باید رعایت بشه و به طور مکرر خونده بشه تا خود روز کنکور)

لغت و املای نشر الگو(کتاب های تو این موضوع انتشارات دیگه هم خوبه ولی این کتاب رو برسیش کردیم و کامله تو لغت و املای کنکور و خوب پوشش داده همه چیزو)

آرایه الگو(کتاب خوبیه ولی به بچه های خودمون جزوه خاصی رو پیشنهاد می دیم و براشون می فرستیم)

زبان فارسی هامون سبطی

درس عربی :

برای آموزش:

-عربی به زبان ساده ی ایات فیلی (حتما باید با روش خاصش استفاده بشه و مکرر)

برای تست:

-بانک تست نشر الگو

درس زبان :

-مبتکران شهاب اناری

-نشر شبقره رضا کیا سالار

درس دین و زندگی :

-بانک تست الکو

-بانک تست گاج

معمولا برای دین و زندگی منبع زیاد پیشنهاد نمی دیم بشتر روش خاصمون رو مد نظر داریم براش………..

چند نکته ی الزامی پایانی:

۱-این منابع پیشنهاد ما به شما است و می توان گفت از بهترین منابع بازار هستند ولی باز هم جست و جو کنید و بهترین ها را دریابید.

۲-فرق مشاوره های وب سایت کنکور من و مشاورین حرفه ای اون با مشاورین دیگر فکر کنم براتون مقداری روشن شد.یکی از مهم ترین فاکتور های مشاوره های مستمر وب سایت انتخاب دقیق منابع متناسب با سطحتون برای شما و استفاده از هر کدوم با روش خاصی است + استفاده از منابع خاص و جزوات خاص دیگر که تقریبا دست هیچ کس نیست. پس یکی از مهم ترین دغدغه های ما اینه که تو مشاوره ها بهترین منابرو +منابع خاص رو در اختیارتون می گذاریم + روش خاص استفاده از هر کدوم رو هم براتون شرح می دیم و براتون روزانه برنامه ریزی می کنیم اونم با روش خاص مستطیلی….. حالا مرحله ی پی گیری ایناش بماند که دیگه چه کولاکیه……….ولی تنها کار اکثر مشاورا فقط برنامه ریزی روزانه است اونم با چه قیمت سنگینی………می خوایم تفاوت رو خودتون احساس کنید………

۳-هر سوالی هم راجع به منابع داشتید تو نظرات همین پست بنویسید تا جایی که می تونم پاسخ می دم…..

۴-همیشه گفتم و باز هم می گیم.……موفقیت تنها هدیه ی ما به شما است……….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.